Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.May.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Isviçre Uçak Biletleri


sell
En Uygun FiyatZürih - İstanbul
241.41 €
verified_user
En Uygun Fiyatlı HavayoluTurkish Airlines
TK
flight
En popüler havayolu

east

Türkiye Isviçre Uçak Bilet Fiyatları

En uygun ucuz Türkiye Isviçre gidiş - geliş uçak biletleri fırsatlarına göz at

Zürih(ZRH)
minimize
İstanbul(IST)
12.Haz.2024,Çar
241.00 €

Türkiye Isviçre Uçuşları Hakkında Bilgiler

İsviçre, Avrupa’nın merkezinde güçlü ekonomisi, Alp sıra dağları, birçok komşusu ile dikkat çeken bir ülkedir. Ülkenin komşuları arasında Avusturya, Lihtenştayn, Almanya, Fransa ve İtalya yer almaktadır. Avrupa’nın küçük ülkelerinden birisi olsa da dünyanın en önemli ve değerli para birimlerinden birisine sahiptir. Güçlü ekonomisi ile dünyanın en güçlü 20 ülkesi arasında yer almaktadır.

İsviçre uçak bileti sayesinde bu güzel Avrupa ülkesine gidebilir, ülkenin önemli noktalarını ve güzel yerlerini rahatça gezebilirsiniz. Ülkenin başkenti olan Bern başta olmak üzere Cenevre, Zürih ve Basel en çok ziyaretçi çeken şehirlerdir. Bu şehirler yaşam kalitesi anlamında üst sıralarda yer alıyor. Bunda ülkenin ekonomisinin ve köklü tarihinin etkisi vardır. Bankacılık sektörün ve saatçilik faaliyeti ülkenin öne çıkan sektörleridir. Ülkenin tarafsızlık anlaşması nedeniyle birçok yabancı insanın ve ünlü ismin burada hesapları bulunmaktadır.

İsviçre ucuz uçak bileti ile Avrupa’nın ortasında bulunan ülkeye ulaşmak mümkündür. Ülkede yapılacak çok sayıda kültürel faaliyet ve doğal seyahat noktaları vardır. Ülkenin içinde 700’den fazla müze olduğu bilinmektedir. Bu müzelerde çok farklı tarihi eserler, eşyalar ve ürünler sergilenmektedir. Ülke topraklarının büyük bir bölümü dağlık alanlarla çevrilidir. Avrupa’nın ortasında uzanan Alp Dağları ve kolları ziyaretçilere harika manzaralar ile eşlik etmektedir. Kış aylarında ziyaret edenler bu dağlarda bulunan kayak tesislerini ziyaret edebilirler.

MartiGo üzerinden uçak bileti alarak ülkeyi ziyaret etmek isteyenler için en uygun aylar bahar ve yaz dönemidir. Ancak yüksek dağları nedeniyle kış ayları da ülke ziyaretçi akınına uğramaktadır. Kayak turizmi anlamında önemli bir merkez olarak görülebilir. Birçok farklı milletten insanın yaşadığı ülkede bu durum yemek menülerine de yansıyor. Hayvancılığın çok önemli olduğu ülkede çok sayıda farklı peynir çeşidi vardır. Ülkenin çikolatası da öne çıkan lezzetler arasında yer almaktadır.

İsviçre’de genelde her dil konuşan insan bulunmakla birlikte birçok insan Almanca konuşmayı tercih etmektedir. 1815 yılından bu tarafa savaş yaşanmaya ülke, dünyanın en barışçıl ülkesi olarak kabul edilmektedir. Düzenli ordusu olmaması da bunun için en güzel örnektir.

İsviçre Hakkında Uçuş Bilgileri

İsviçre’ye ulaşmak için tercih edilen seyahat çeşitlerinden birisi de havayoludur. Ülke sınırları içerisinde 11 havaalanı bulunmaktadır. Diğer ülkelerde bulunan havalimanlarını da ülkeyi ziyaret etmek için kullanabilirsiniz.

·         Zürih Havaalanı (Zürih)

·         Cenevre-Cointrin Havalimanı (Cenevre)

·         EuroAirport Basel- Mulhouse-Freiburg (Basel)

·         Alternrhein Havalimanı (Altenrhein)

·         Belp Havalimanı (Bern)

Ülkenin en büyük havalimanı Zürih Havalimanıdır. Bu havalimanında 43 farklı şirket seyahat etmek isteyenlere hizmet vermektedir. Bu havalimanını kullanarak dünyanın 45 farklı şehrine aktarmalı olarak uçmak mümkündür. Haftada 300’e yakın uçuş yapılan havalimanının Cenevre’de bulunan havalimanı takip etmektedir. Bu limandan dünyanın 15 farklı şehrine direkt uçuş yapılmaktadır. Ülke görece küçük olmasından dolayı ülke içerisinde hava yolu çok fazla kullanılmamaktadır.Türkiye Isviçre Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Isviçre uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Isviçre için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Isviçre uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Isviçre uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Isviçre uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.