Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Kuzey Kore Uçak BiletleriTürkiye Kuzey Kore Uçuşları Hakkında Bilgiler

Kuzey Kore, Kore Yarımadası'nın kuzeyinde yer alan bir ülkedir. Güney Kore, Çin ve Rusya ile sınır komşusudur. Başkenti Pyongyang'dır.

Kuzey Kore, ekonomisi büyük ölçüde devlet kontrolünde olan bir ülkedir. Tarım ve madencilik, ülkenin en büyük endüstrileri arasında yer almaktadır. Ülkede ayrıca metalurji, makine ve kimya endüstrisi de bulunmaktadır.

Kuzey Kore, turizm açısından kısıtlı bir ülkedir. Sınırlı sayıda turistin ülkeye girmesine izin verilmekte ve turizm sektörü büyük ölçüde devlet tarafından kontrol edilmektedir. Ülkenin tarihi ve kültürel zenginlikleri, demiryolu ve deniz yolu taşımacılığı ile ziyaret edilebilmektedir.

Kuzey Kore'nin resmi dili Korece'dir ve para birimi Kuzey Kore Wonu'dur. Kuzey Kore, sosyalist bir cumhuriyet ile yönetilir ve devlet başkanı ülkenin en yüksek lideridir.

Kuzey Kore'deki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Pyongyang Uluslararası Havalimanı: Kuzey Kore'nin başkenti Pyongyang'da yer alan Pyongyang Uluslararası Havalimanı, ülkenin en büyük ve en önemli havalimanıdır. Dünya genelinde sınırlı sayıda uçuşa hizmet vermektedir.
 2. Wonsan Uluslararası Havalimanı: Kuzey Kore'nin doğusunda yer alan Wonsan'da yer alan Wonsan Uluslararası Havalimanı, ülkenin ikinci en büyük havalimanıdır. Turistik destinasyonlara giden turistler için önemli bir ulaşım merkezidir.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Kuzey Kore uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Türkiye Kuzey Kore Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Kuzey Kore uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Kuzey Kore için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Kuzey Kore uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Kuzey Kore uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Kuzey Kore uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done