Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Maldivler Uçak BiletleriTürkiye Maldivler Uçuşları Hakkında Bilgiler

Maldivler, Hint Okyanusu'nda yaklaşık 26 doğal atolla (3 adet yapay atolla) oluşan bir takımada ülkesidir. Hint yarımadasının güneyinde ve Sri Lanka'nın güneybatısında yer almaktadır. Maldivler, dünyanın en düşük ülkesidir ve ada ülkesi olması nedeniyle, deniz seviyesinden sadece birkaç metre yükseklikte bulunmaktadır. Başkenti Male'dir.

Maldivler'in ekonomisi, turizme ve balıkçılığa dayanmaktadır. Adaların beyaz kumlu plajları, mercan resifleri ve turkuaz denizi, turistlerin ilgisini çeken birçok turistik aktivite sunar. Ayrıca Maldivler, su altı turizmi için de popüler bir destinasyondur. Adaların mercan resifleri, dünyanın en güzel dalış noktalarından biridir.

Maldivler'in resmi dili Dhivehi'dir, ancak İngilizce de yaygın olarak konuşulur. Adalarda yaşayan insanların büyük çoğunluğu Müslüman'dır ve İslam kültürü bu nedenle adalarda yaygın olarak görülmektedir. Geleneksel Maldivler kültürü, müzik, dans, el sanatları ve yemekleri ile kendine özgüdür.

Maldivler'in iklimi, tropikal bir iklime sahiptir ve yıl boyunca sıcak ve nemlidir. Yılın büyük çoğunluğunda güneşli ve sıcak bir hava hakimdir, ancak yağışlı mevsim Haziran'dan Kasım'a kadar sürmektedir.

Maldivler, 1965 yılında İngiltere'den bağımsızlığını kazanmıştır. Maldivler, parlamentoya dayalı bir cumhuriyet ile yönetilmektedir. Ülkenin başkanı, cumhurbaşkanıdır. Maldivler'in ekonomisi, turizm ve balıkçılık sektörlerine dayanmaktadır ve para birimi olarak rufiyaa kullanılmaktadır.

Maldivler'deki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Velana Uluslararası Havalimanı: Maldivler'in başkenti Male'de yer alan Velana Uluslararası Havalimanı, ülkenin en büyük havalimanıdır. Havalimanı, birçok uluslararası havayolu şirketi tarafından kullanılmaktadır.
 2. Gan Uluslararası Havalimanı: Gan Adası'nda yer alan Gan Uluslararası Havalimanı, Maldivler'in güneyinde yer almaktadır. Havalimanı, Male'ye uzak olan turistik destinasyonlara hizmet vermektedir.
 3. Hanimaadhoo Uluslararası Havalimanı: Maldivler'in kuzeyindeki Hanimaadhoo Adası'nda yer alan Hanimaadhoo Uluslararası Havalimanı, Maldivler'in kuzeyine hizmet vermektedir.
 4. Kaadedhdhoo Havalimanı: Maldivler'in doğusundaki Kaadedhdhoo Adası'nda yer alan Kaadedhdhoo Havalimanı, Huvadhoo Atolü'nün başkenti olan Huvadhoo Atoll'da turistlere hizmet vermektedir.
 5. Fuvahmulah Havalimanı: Maldivler'in en büyük ada olan Fuvahmulah'ta yer alan Fuvahmulah Havalimanı, Hint Okyanusu'ndaki güney bölgesinde yer almaktadır. Bu havalimanı, turistik destinasyonlara hizmet vermektedir.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Maldivler uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Türkiye Maldivler Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Maldivler uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Maldivler için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Maldivler uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Maldivler uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Maldivler uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Yakın Ülkeler
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done