Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.May.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Mongolistan Uçak BiletleriTürkiye Mongolistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Mogolistan, Orta Asya'da bulunan bir tarihî bölgedir. Bu bölge, tarihte Moğol İmparatorluğu'nun doğduğu yer olarak bilinir ve günümüzde Moğolistan, Çin, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Tacikistan'ın bir kısmını içine alır.

Moğolistan, Orta Asya'da yer alan bağımsız bir ülkedir ve başkenti Ulan Batur'dur. Ülke, tarih boyunca birçok kez Çin ve Rusya'nın hakimiyeti altına girmiştir. 20. yüzyılın başlarında Çin'in egemenliği altında kalmış, 1921'de Sovyetler Birliği'nin desteğiyle bağımsızlığını kazanmıştır.

Moğolistan'ın ekonomisi, büyük ölçüde hayvancılık ve madencilik sektörüne dayanmaktadır. Ülke, dünyanın en büyük bakır, altın ve kömür rezervlerinden birine sahiptir. Moğolistan ayrıca turizm potansiyeline de sahiptir. Gobi Çölü, Moğolistan'ın önemli turistik yerlerinden biridir.

Moğolistan, geleneksel Moğol kültürüne sahip bir ülkedir. Moğolların tarihî yaşam biçimi hala bazı yerlerde korunmaktadır. Moğolistan'da yurt adı verilen geleneksel çadırlar, hala bazı yerleşim yerlerinde kullanılmaktadır. Moğol geleneksel müziği, dansı ve yemekleri de ünlüdür.

Moğolistan'daki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Chinggis Khaan Uluslararası Havalimanı: Moğolistan'ın başkenti Ulan Batur'da bulunan bu havalimanı, ülkenin en büyük ve en işlek havalimanıdır. Birçok uluslararası havayolu şirketi, bu havalimanına sefer düzenlemektedir.
 2. Ölgii Havalimanı: Batı Moğolistan'daki Ölgii şehrinde bulunan bu havalimanı, Altay Dağları'nın eteklerinde yer almaktadır. Yakın çevredeki turistik yerlere ulaşım için sık sık kullanılmaktadır.
 3. Khovd Havalimanı: Batı Moğolistan'da yer alan Khovd şehrinde bulunan bu havalimanı, Ölgii Havalimanı gibi, turistik yerlere ulaşım için kullanılmaktadır.
 4. Moron Havalimanı: Kuzey Moğolistan'daki Moron şehrinde bulunan bu havalimanı, ülkenin kuzeyindeki turistik yerlere ulaşım için kullanılmaktadır.
 5. Dalanzadgad Havalimanı: Gobi Çölü'nün ortasında yer alan Dalanzadgad şehrinde bulunan bu havalimanı, Gobi Çölü'ndeki turistik yerlere ulaşım için kullanılmaktadır.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak ucuz Mogolistan uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 

 Türkiye Mongolistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Mongolistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Mongolistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Mongolistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Mongolistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Mongolistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done