Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.May.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Peru Uçak BiletleriTürkiye Peru Uçuşları Hakkında Bilgiler

Peru, Güney Amerika'nın batısında yer alan bir ülkedir. Peru, dünyanın en büyük antik uygarlıklarından olan İnka İmparatorluğu'nun doğduğu topraklardır. İspanyolca resmi dil olup, yaklaşık 33 milyon nüfusu vardır.

Peru, And Dağları, Amazon ormanları ve Pasifik Okyanusu kıyıları gibi farklı coğrafyalara sahiptir. Ülke, dünyanın en büyük gümüş üreticisi ve altın, bakır, çinko ve kurşun gibi diğer madenlerde de önemli bir yere sahiptir. Başkenti Lima, tarihi kolonyal binaları, ünlü yemekleri ve muhteşem Pasifik Okyanusu manzarası ile turistlerin ilgisini çeker.

Peru, turistler için de birçok cazibe merkezine sahiptir. Machu Picchu, İnka İmparatorluğu'nun en önemli yerleşim yerlerinden biridir ve And Dağları'nda yer almaktadır. Amazon yağmur ormanları, Peru'nun doğusunda yer almaktadır ve dünyanın en büyük yağmur ormanlarından biridir. Nazca Çizgileri, güney Peru'da yer alır ve eski Perulu uygarlıklarının gizemli işaretleri ile kaplıdır. Colca Kanyonu, And Dağları'nda yer alan Peru'nun en derin kanyonudur ve muhteşem manzaralar sunar.

Peru'nun iklimi, coğrafi bölgesine göre değişir. Kıyı şeridi sıcak ve kuraktır, And Dağları soğuk ve kuraktır, Amazon ormanları ise sıcak ve nemlidir.

Peru'nun en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 1. Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı - Ülkenin başkenti Lima'da yer alan en büyük ve en işlek havalimanıdır. Peru'ya gelen uluslararası turistlerin çoğu buradan geçer.
 2. Alejandro Velasco Astete Uluslararası Havalimanı - Cusco şehrinde yer alan bu havalimanı, Machu Picchu gibi popüler turistik yerlere yakın olması nedeniyle turistler tarafından sıkça kullanılmaktadır.
 3. Rodríguez Ballón Uluslararası Havalimanı - Peru'nun Arequipa şehrinde yer alan bu havalimanı, Colca Kanyonu gibi turistik yerlere yakın olması nedeniyle turistler tarafından tercih edilmektedir.
 4. FAP Captain David Abensur Rengifo Havalimanı - Peru'nun Amazon bölgesinde yer alan Iquitos şehrinde bulunan havalimanıdır. Amazon nehirlerindeki gemi turları ve yağmur ormanı turları için turistler tarafından kullanılmaktadır.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Peru uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Türkiye Peru Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Peru uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Peru için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Peru uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Peru uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Peru uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.