Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Nis.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Türkiye Tacikistan Uçak BiletleriTürkiye Tacikistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Tacikistan, Orta Asya'nın küçük bir ülkesidir ve Afganistan, Çin, Kırgızistan ve Özbekistan ile komşudur. Ülkenin tarihi, Pers İmparatorluğu, İslam ve Sovyetler Birliği dönemlerine dayanır.

Başkenti Duşanbe olan Tacikistan, tarihi ve kültürel mirası, dağ manzaraları ve geleneksel mimarisiyle ünlüdür. Bu şehirde yer alan Rudaki Parkı, Ulusal Müze ve Duşanbe Tiyatrosu gibi turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Tacikistan'ın doğusunda yer alan Pamir Dağları, ülkenin doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. Bu dağların eteklerinde yer alan Khorog şehri, yerel kültür ve gelenekleri keşfetmek için ideal bir yerdir.

Türkistan bölgesinde yer alan İstaravshan, Tacikistan'ın tarihi ve kültürel merkezlerinden biridir. Bu bölgede yer alan Khujand şehri, tarihi kalesi ve heykelleriyle ünlüdür.

Ayrıca, ülkenin güneybatısında yer alan Kulob şehri, geleneksel el sanatları, tarihi yapıları ve kültürel mirası ile ziyaret edilebilecek diğer popüler destinasyonlar arasındadır.

Tacikistan'ın yerel yemekleri arasında plov (pirinç, et ve sebzelerin birleştirildiği bir yemek), laghman (Uzak Doğu eriştesi) ve sambusa (bir çeşit etli börek) yer alır.

Sonuç olarak, Tacikistan, tarihi, kültürü, doğal güzellikleri ve geleneksel yemekleriyle keşfedilmeyi bekleyen bir Orta Asya ülkesidir.

Tacikistan 'da en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

Tacikistan'da dört adet uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bunlar şunlardır:

 1. Duşanbe Uluslararası Havalimanı: Tacikistan'ın başkenti Duşanbe'de yer alan en büyük havalimanıdır ve ülkenin en yoğun havalimanıdır. Avrupa, Asya ve Orta Doğu'dan gelen pek çok havayolu buraya uçuş düzenlemektedir.
 2. Hocent Uluslararası Havalimanı: Tacikistan'ın kuzeyinde yer alan bu havalimanı, Tacikistan ile Özbekistan arasındaki sınırda yer alır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar için kullanılır.
 3. Kulob Uluslararası Havalimanı: Tacikistan'ın güneybatısında yer alan Kulob şehrinde bulunmaktadır ve düşük yoğunluklu bir havalimanıdır.
 4. Hanabad Uluslararası Havalimanı: Tacikistan'ın kuzeybatısında yer alan Hanabad şehrinde bulunur ve özellikle Orta Asya'daki diğer ülkelere yönelik uçuşlar için kullanılır.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Tacikistan uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Türkiye Tacikistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Tacikistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Tacikistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Tacikistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Tacikistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Tacikistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.