Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Ukraine International Airlines Uçak BiletleriUkraine International Airlines Hakkında Bilgiler

Ukrayna Havayolları Uçak Bileti

UIA olarak da bilinen Ukrayna havayolları, Ukrayna'nın ulusal ve Ukrayna'nın en büyük havayolu şirketidir. Havayolu, Avrupa, Orta Doğu, Amerika ve Asya'da 85'ten fazla noktaya uçuş hizmeti sunmaktadır. Ukrayna havayolları 1992 yılında kuruldu ve Kiev'den Londra'ya seferlerle başladı.

Zamanla şirket genişledi ve yeni uçaklara ve yeni uçuş rotalarına yatırım yaptı.

Ukrayna Havayolları Bagaj Hakkı

Ekonomi Sınıfı

Kısa mesafeli Ekonomi Sinifi uçuşlarında, yolcular yanlarında maksimum 7 kg ağırlığında ve 40 cm x 55 cm x 20 cm ölçülerinde tek parça el bagajı alabilirler.

Uzun mesafeli uçuşlarda, Ekonomi Sinifi sınıfı yolcular uçakta ek bir kişisel eşya taşıyabilir. Maksimum ağırlık 5 kg olup 30 cm x 40 cm x 10 cm ölçüleri aşılmamalıdır.

Business Class

Kısa mesafeli Business Class uçuşlarında yolcular yanlarında maksimum 12 kg ağırlığında ve 40 cm x 55 cm x 20 cm ölçülerinde tek parça el bagajı alabilirler.

Uzun mesafeli uçuşlarda, yolcular yanlarında 15 kg'dan fazla olmayan iki parça el bagajı alabilirler. İki parça bagajın boyutları 40 cm x 55 cm x 20 cm ve 30 cm x 40 cm x 10 cm'yi geçmemelidir.

Bagaj Kontrol

Bagajın toplam uzunluğu (yükseklik + uzunluk + genişlik) 158 cm'yi geçmemelidir.

Ekonomi Sinifi sınıfı yolcuların tarifelerine bagaj eklemedi.

Ekonomi Premium ve Ekonomi Sınıfı yolcuların 23 kg ücretsiz bagaj hakkı vardır, ancak bagaj hakkı uçuş rotasına ve sınıfına göre değişiklik gösterebilir.

Business Class sınıfı yolcuların 32 kg ücretsiz bagaj hakkı vardır.

Online Check-in

Kalkıştan 14 gün öncesinden 2 saat öncesine kadar web sitesi veya mobil uygulama üzerinden online check-in yapabilirsiniz. Economy Sınıfı yolcuları için, kalkıştan 48 saat önce çevrimiçi check-in yapılabilir.

Havaalanı Check-in

Havaalanında check-in yapmak istiyorsanız, bunu ilgili Ukrayna Havayollari kontuarlarında yapabilirsiniz. Çoğu uçuş için kontuar, kalkıştan 2 saat öncesinden 40 dakika öncesine kadar açıktır. Bazı durumlarda gişe kalkıştan 4 saat önce açılır ve kalkıştan 1 saat önce kapanır. MartiGO, havalimanında check-in işleminiz için daha fazla zaman ayırmanızı tavsiye ediyor.

Ukrayna Havayolları Koltuk Seçimi

MartiGO ile rezervasyon yaparken koltuğunuzu telefonla belirleyebilirsiniz. Rezervasyonunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, ücretsiz müşteri desteğimizi arayın.

 +43 1 909 45 00

martiGO haber bülteni aboneleri, ucuz ve güncel uçuşlardan ve seyahat tekliflerinden yararlanır.Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done