Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Ürdün Uçak BiletleriÜrdün Uçuşları Hakkında Bilgiler

Ürdün, Orta Doğu'da yer alan bir krallıktır. Suudi Arabistan, Irak, Suriye, İsrail ve Batı Şeria ile komşudur. Ülkenin başkenti Amman'dır. Ürdün, dünyanın en büyük çölleri arasında yer alan Rub al-Khali'nin (Boş Çeyrek) bir kısmını içerir.

Ürdün, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlüdür. Petra Antik Kenti, ülkenin en önemli turistik yerlerinden biridir ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alır. Ayrıca, Wadi Rum Çölü, Kızıldeniz kıyıları, Azraq Yaban Hayatı Koruma Alanı ve Dünya Mirası Madaba Mozaik Haritası da Ürdün'deki turistik yerler arasında yer almaktadır.

Ürdün, turizmin yanı sıra çimento, gübre, tekstil, elektronik, ilaç ve kimyasal ürünler gibi sektörlere de sahiptir. Tarım ürünleri arasında tahıl, zeytin, narenciye ve üzüm yer alır. Ürdün ayrıca, Akabe Limanı'nın yanı sıra Suudi Arabistan ve Irak'a da ihracat yapar.

Ürdün, İngilizce ve Arapça dillerinin konuşulduğu bir ülkedir. Ülkenin para birimi, Ürdün Dinarı'dır. Ürdün, parlamentolararası monarşi ile yönetilir. Ürdün Kralı, ülkenin en yüksek siyasi lideridir.

Ürdün, Orta Doğu'daki karışık siyasi durumun ortasında bir barış adası olarak bilinir. Ülke, Orta Doğu barış sürecinde aktif bir rol oynamıştır ve Suriye, Irak ve Filistin gibi komşularındaki krizlerle başa çıkmaya çalışmaktadır.

Ürdün'deki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  1. Queen Alia Uluslararası Havalimanı: Amman şehrinin 35 km güneyinde yer alan Queen Alia Uluslararası Havalimanı, Ürdün'ün en büyük ve en yoğun havalimanıdır.
  2. King Hussein Uluslararası Havalimanı: Aqaba şehrinde yer alan King Hussein Uluslararası Havalimanı, Ürdün'ün güney kısmındaki Akabe körfezine hizmet vermektedir.
  3. Amman Marka Uluslararası Havalimanı: Amman şehrinin kuzeybatısında yer alan Amman Marka Uluslararası Havalimanı, özellikle genel havacılık için kullanılan bir havalimanıdır.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak Ürdün uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Ürdün Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Ürdün uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Ürdün için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Ürdün uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Ürdün uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Ürdün uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.