Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.May.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Vatikan Uçak BiletleriVatikan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Vatikan, İtalya'nın başkenti Roma'da bulunan ve dünyanın en küçük ülkesi olarak kabul edilen bir ülkedir. Katolik inançlarının merkezi olan Vatikan, 1000 civarı kişi tarafından yaşanır ve turistlerle birlikte 1500'e yakın insan tarafından ziyaret edilir. Vatikan'ın resmi dili İtalyanca ve ülkenin ekonomik kaynakları televizyon, radyo, gazeteler, kilise vergisi, el sanatları satışları, banka faizleri, reklam gelirleri ve bağışlardan oluşur.

Vatikan'ı ziyaret etmek isteyenler San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Vatikan Müzesi, Sistine Şapeli ve Vatikan Bahçeleri gibi turistik yerlere gitmelidir. İtalyan mutfağının lezzetli alternatifleri olan restoranlar, şaraplar ve tatlılar da Vatikan'ı ziyaret etmek isteyenler için cazip noktalardır. Çarşamba günleri Papa'nı ziyaret etmek isteyenlerin Hıristiyan olması ve kiliselerinden yazı alması gerekmektedir.

Vatikan turizmi, turistlerin İngilizce konuşması nedeniyle kolaylaşmıştır ve turistik alışveriş yerlerinde İtalyanca kelime bilgisi de yararlıdır. Ülke turistik bir merkez olduğundan Vatikan'da yapılacak alışverişlerde dinsel motifli ürünler, hediyelik eşyalar ve Roma'yı tasvir eden ürünler bulunabilir.

Vatikan'da en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

Vatikan, ülkesinin başkenti Roma'da bulunan ve yüzölçümü bakımından dünyanın en küçük ülkesi olarak kabul edilen bir devlet. Bu nedenle Vatikan, direk olarak hava yolu ile ulaşılabilen bir ülke değil. İtalya'nın Roma şehrine uçuş yaparak Vatikan'a gitmek mümkündür. Roma'ya hava yolları ile gelen birçok uluslararası havaalanı bulunuyor ve buradan Vatikan'a ulaşmak için taksi, otobüs veya metro gibi yolculuk yolları tercih edilebilir.

Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak en ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Vatikan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Vatikan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Vatikan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Vatikan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Vatikan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Vatikan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.