Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Schwechat Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
145.21 €
En Uygun Fiyatlı Havayolu Türk Hava Yolları
HavalimanıSabiha Gökçen Uluslararasi

En Ucuz Schwechat Uçak Bileti

En Ucuz Schwechat Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Viyana
İstanbul
20.06.2021
145.21 €
Türk Hava Yolları
Viyana
İstanbul
21.06.2021
155.21 €
Türk Hava Yolları
Viyana
Ankara
12.09.2021
173.21 €
Sun Express
Viyana
Izmir
10.09.2021
183.71 €
Sun Express
Viyana
Antalya
08.09.2021
191.71 €
Türk Hava Yolları
Viyana
Dalaman
12.09.2021
199.21 €

Schwechat Hakkında Bilgiler

Viyana Schwechat Havalimanı

Viyana Havalimanı şehrin doğusunda yer almaktadır. Avusturya’da bulunan en büyük ve en çok yolcu alan havalimanı olma özelliğine sahiptir. 1938 yılında ilk defa hizmet vermeye başlayan havalimanı 1992 yılında günümüzde ki haline getirilmiştir. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanına ortalama 20 ile 25 dakika arasında ulaşılmaktadır.

Viyana Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Viyana Havalimanı şehir merkezinin güney doğusunda Tuna nehrine yakın bir noktada bulunmaktadır. Havalimanın bulunduğu noktaya Schwechat bölgesi denilmektedir. A4 yolunu kullanarak direkt ulaşım sağlanan bir noktadadır. Havalimanına gelenlere birçok hizmet verilmektedir. Yemek için büfe, restoran, kafe, alışveriş için Duty Free ile çeşitli mağazalar, ATM ve araç kiralama hizmetleri sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra konaklamak isteyenlere otel ve sağlık sorunu yaşayanlara tıp merkezi hizmeti de verilmektedir.

Viyana Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Viyana Havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlamak için araç kiralama, taksi, otobüs ve havalimanı servisleri hizmet vermektedir. Bu hizmetler fiyata, konfora ve hıza göre ulaşım için yolcular tarafından tercih edilmektedir.

·         Taksi

Taksi hizmeti ile şehir merkezine A4 karayolunu kullanarak ulaşmak mümkündür. Bu hizmet için ortalama ulaşım maliyeti 20-25 Euro arasında değişmektedir. Taksiyle seyahat etmek isteyenlere terminal çıkış noktalarında bu hizmeti alabilir ve merkeze 20-25 dakika arasında ulaşılabilir.

·         Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için otobüs hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmet için ortalama 8 Euro ücret ödemeniz gerekiyor. 1185 numaralı otobüs bu hizmeti almak isteyenler için havalimanından düzenli aralıklarla hareket etmekte ve 30 dakika içerisinde merkeze ulaşım sağlanmaktadır.

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı servisini tercih ederek Viyana Havalimanından şehir merkezinde önemeli noktalara ulaşım yapılabiliyor. Oteller veya havayolu şirketleri tarafından sunulan bu hizmeti almak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Bu hizmet için yaklaşık 15 Euro ödemeniz gerekmektedir. Direkt ulaşım sağladığı için konforlu bir seyahat sunmaktadır.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama servisi sayesinde havalimanına gelmeden istediğiniz araca sahip olmanız mümkündür. Her bütçeye uygun olan araçları burada bulabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

·         Tren

Havalimanı içerisinde bulunan Flughafen Wien Busterminal noktasından Wien Hbf Süd noktasına ulaşım sağlanmaktadır. Tren ile merkeze ulaşım için S1-S2-S4 hattını kullanmanız gerekiyor.

Viyana Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Viyana şehir içerisinde ulaşımı sağlamak için metro, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetleri kullanılabilir. En çok kullanılan şehir içi ulaşım araçları metro ve otobüs olarak sunulmaktadır. 8 Euro ödeyerek otobüs hizmetlerini, 12 Euro ödeyerek metro hizmetini belirli bir süre kullanmak mümkündür.

Alternatif ulaşım araçları içinse troleybüs ve tramvay hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Şehirden diğer noktalara ulaşım için en uygun tercih tren hizmetidir. Araç kiralama hizmeti tercih edenler hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşım yapabilirler.

 

   İstanbul Hava Durumu
   GünEn AzEn fazla
   Salı16.06 18.06
   Çarşamba16.52 18.52
   Perşembe19.47 21.47
   Cuma20.3 22.3
   Cumartesi20.02 22.02
   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.