Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Wallis ve Futuna Adalari Uçak BiletleriWallis ve Futuna Adalari Uçuşları Hakkında Bilgiler

Wallis ve Futuna Adaları, Güney Pasifik Okyanusu'nda yer alan ve Fransa'nın denizaşırı bir toprağıdır. Toplam yüzölçümü 274 km² olan adalar, Wallis, Futuna ve Alofi olmak üzere üç ana adadan oluşur.

Adaların nüfusu yaklaşık 11.000'dir ve resmi dilleri Fransızca ve Wallisce'dir. Halkın çoğunluğu Katolik'tir ve yerli dillerinin yanı sıra Fransız kültürü de etkili bir şekilde hissedilir.

Ekonomi tarım, balıkçılık ve turizm gibi sektörlere dayanır. Taro, kumara, maniyok ve hindistancevizi gibi ürünler yetiştirilir ve balıkçılık da önemli bir gelir kaynağıdır. Turizm ise adaların güzelliklerini keşfetmek için ziyaret edilen turistlerden önemli bir gelir kaynağıdır.

Wallis adası, tarihi kiliseleri, güzel plajları ve yerli halkın geleneksel dansları gibi turistik yerleriyle tanınır. Futuna adası ise dağlık bir araziye sahiptir ve burada trekking gibi doğa aktiviteleri yapılabilir. Alofi adası ise en küçük adadır ve burada sadece birkaç yüz kişi yaşamaktadır.

Adalara ulaşım genellikle Nouméa, Numea gibi Güney Pasifik'teki büyük şehirlerden havayolu ile yapılır. Wallis ve Futuna Adaları, sınırlı turizm altyapısı ile bilinir ve birçok kişi için henüz keşfedilmemiş bir yerdir.

 Wallis ve Futuna Adalari Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Wallis ve Futuna Adalari uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Wallis ve Futuna Adalari için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Wallis ve Futuna Adalari uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Wallis ve Futuna Adalari uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Wallis ve Futuna Adalari uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done