Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available24.Nis.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Zambiya Uçak BiletleriZambiya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Zambiya, Afrika kıtasının güneyinde bulunan bir ülkedir ve resmi adı Zambiya Cumhuriyetidir. Ülkenin sınır komşuları vardır ve başkenti Lusaka'dır. Nüfusu yaklaşık 17 milyon ve çok sayıda dil konuşulur. Zambiya'da Hıristiyan toplulukları çok yaygındır ve Müslüman nüfus nadir bulunur. Ülkenin ekonomisi ağırlıklı olarak bakır üretimi ve tarımına dayanır. İklimin sıcak ve kurak, yağışlı ve serin olmak üzere üç farklı mevsimi vardır. Zambiya, renkli festivaller ve eşsiz doğal görüntülere sahip bir ülkedir. Mutfakta mısır en yaygın olarak kullanılan malzemedir ve ülkede temiz içme suyu bulmak ziyaretçiler için zorlu bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zambiya 'ya en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

 • Kenneth Kaunda Uluslararası Havalimanı (LUN) - Lusaka
 • Harry Mwaanga Nkumbula Uluslararası Havalimanı (LVI) - Livingstone
 • Simon Mwansa Kapwepwe Uluslararası Havalimanı (NLA) - Ndola
 • Mfuwe Uluslararası Havalimanı (MFU) - Mfuwe

Bu havalimanları, ülkenin farklı bölgelerinde yer alır ve uluslararası ve yerel uçuşlara hizmet verir. Seyahat planlamanızı yaparken, Zambiya'nın farklı bölgelerine ulaşım sağlayan bu havalimanlarını dikkate alabilirsiniz. Ayrıca, Zambiya'ya seyahat etmeden önce sağlık konusunda da dikkatli olmanız ve gerekli aşıları yaptırmanız önerilir.Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak en ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.Zambiya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Zambiya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Zambiya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Zambiya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Zambiya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Zambiya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.