Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Köprü Pavyonu Uçak Bileti

Köprü Pavyonu Hakkında Bilgiler

İspanya’nın özerk bölgelerinden Aragon Özerk bölgesinin başkenti ve en önemli şehridir. Şehir merkezinde 700 bin kişi yaşarken, metropolün tamamında 860 bin kişi yaşamaktadır. Zaragoza tarihte ilk olarak iberler tarafından bir köy olarak kurulmuştur. Ordularının dinlenebileceği ve gerekli ihtiyaçlarını karşılaşması için inşa edilmiştir. Yaşanan Kantabriya savaşının ardından kral tarafından destek alan bir grup asker bu köyü geliştirmeleri için çalışmalar başlamıştır. Bu şehrin Milattan Önce 25 yılında kurulduğu tahmin edilmektedir. Ardından İber yarım adasında yaşanan Arap istilası ile bu şehir onların eline geçmiştir. Emevilerin yıkılma sürecinde ise Zaragoza Taifa Emirliği kurulmuştur. 1118 yılından itibaren ise şehirde sürekli olan İspanyollar yaşamaya başlamıştır. Bu yaşanmışlar şehir merkezinde birçok tarihi eserin yer almasına neden olmuştur. Modern hayata geçilmesi ile birlikte yapılan düzenlemelerin ardından İspanya’nın en çok turist çeken bölgelerinden birisi olmayı başarmıştır. Ortasından Ebro Nehri’nin geçtiği ve birçok yeşil alanın bulunduğu şehrin ilginç bir coğrafi yapısı bulunmaktadır. Çünkü yeşilliğin olmadığı alanlarda çöl size merhaba demektir. Gerçekten tarihi ve doğası ile gidilip görülmesi gereken çekim merkezlerinden birisi olmayı hak ediyor.

 • Zaragoza Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Uzun bir yolculuğun ardından Zaragoza Havalimanına iniş yapmayı başardınız. Ardından ise şehir merkezine nasıl gideceğinizi düşünmeye başlayacaksınız. Bunun için çok sayıda seçenek bulunuyor. Havalimanı ile şehir merkezi arasında ki 19 km mesafeyi taksi, otobüs ve araç kiralama hizmetlerinden birisi tercih ederek kat edebilirsiniz. Şehir merkezinde ise bunlara ek olarak Tramvay’ı da kullanabilirsiniz.

  Otobüs

  Zaragoza şehir merkezine havalimanında otobüs ile ulaşma imkanınız var. Sabah 06.15’de başlayan seferler 20 ile 30 dakika arasında sürelerde gece 23.15’e kadar sürekli olarak çalışıyor. Yani bu otobüsleri kaçırma şansınız yok. Her sefer için ödemeniz gereken ücret ise 1.70 Euro olarak belirlenmiştir. İspanya geneline göre çok uygun bir fiyata ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

  Taksi

  Zaragoza Havalimanında istediğiniz herhangi bir yere gitmek için taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şehir merkezinde acil ulaşmanız gerekiyorsa otobüs seferleri yerine taksileri tercih etmelisiniz. Havalimanın çıkışında sizi birçok taksi bekliyor olacaktır. Bu taksilerden birisine binerek şehir merkezine gitmek isterseniz 25 ile 30 Euro arasında bir para ödemeniz gerekiyor.

  Araç Kiralama

  Şehir merkezine ulaşabilmek aynı zamanda Zaragoza’da geçireceğiniz zamanda fazla ulaşım konusunda düşünmek istemiyorsanız araç kiralama firmaları size yardımcı olacaktır. Kendi aracınız ile şehir merkezine 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Ayrıca gezeceğiniz noktalara da bu yöntemle rahatça ulaşabilirsiniz. Araç kiralayabileceğiniz firmalar arasında Atesa, Avis, Europcar ve Hertz gibi önemli firmalar bulunuyor.

 • Zaragoza’da Gezilecek Yerler

  Köprü Pavyonu uçak bileti şehre ulaştıktan sonra bu tarihi ve doğası ile gezilecek birçok yeri olan noktada elinizde bir listenin olması işinizi kolaylaştıracaktır. Ebro nehri üzerine kurulu bin yıllık şehirde gidebileceğini katedraller, kaleler, tarihi binalar, müzeler ve festivaller bulunuyor. Şimdi sizler için oluşturduğumuz listeye bir göz atmanızda fayda var.

  Bakire Pilar Bazilikası

  Zaragoza’ya gittiğinizde ilk uğramanız gereken yer burasıdır. Tarihi yapının içi ve dışı sizi büyüleyecektir. Nehrin tam kenarında kurulu olması ona farklı bir hava katmayı başarıyor. 1700’lü yıllarda kurulan bu bazilika barok tarzında inşa edilmiş şehirdeki birçok yapıdan sadece bir tanesidir. Yapı hakkında ki hikayelere göre Meryem Ana’nın buraya uğradığı rivayet edilir. O nedenle birçok Katolik için burası bir haç noktası olarak kabul edilmektedir. O nedenle yıl içerisinde sürekli olarak çok kalabalık günler yaşamaktadır. İçerisinde birçok önemli sanatçının eserlerini de görme şansınız var. Tüm hafta boyunca ziyaret edebilirsiniz. Saat 06.45 ile 20.30 arasında ziyaretçi kabul edilmektedir. Pazar günleri bu saat 21.30’a çekilmektedir.

  La Seo Katedrali

  Görkemli minaresi ve mudejar tipi yapısı ile ziyaretçileri çeken noktalardan birisidir. Aragon özerk bölgesine özgü mimari yapı şehrin önemli meydanlarından birisi olan Plaze de la Seo’da bulunmaktadır. Meydana ismini veren yapı olduğunu söylemeliyiz. Tarihte birçok kez kullanımı amacı değiştirilmiştir. Bir dönem Roma tapınağı olarak kullanılmış, Emeviler ile birlikte cami görevini yerine getirmiş son olarak da Katolikler için bir katedral olarak kullanılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonları belirli saatlerde ziyaretçi kabul etmektedir. Giriş için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

  Aljeferia Sarayı

  Endülüslerin şehre hediye ettikleri en önemli eserlerden birisidir. Günümüze kadar hiçbir şekilde zarar verilmeden yaşamayı başarmıştır. 11. Yüzyıl da inşa edildiği kabul edilmektedir. Amacı şehrin savunmasının güçlenerek savunmanın artmasına yardımcı olmasıdır. Günümüzde ise turistlerin uğrak noktalarından birisi olmayı başarmıştır. Sarayın iç kısımlarında ve giriş kapılarında çok sayıda İslami motifi görme şansına sahip olacaksınız. İçinde geniş bir avlusu vardır. Avlunun içerisinde güzel bir bahçe, çok sayıda revak ve cami bulunmaktadır. Tüm yıl boyunca ziyarete açıktır. Pazar günleri giriş ücretsiz olan bu yapıya hafta içi giderseniz 5 Euro ‘lük bir giriş ücreti vermek zorundasınız.

  Zaragoza Müzesi

  Şehir de birçok medeniyetin varlığını sürdürmesi birçok tarihi kalıntının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Yapılan kazı çalışmalarında ortaya çıkarılan bu kalıntıları Zaragoza Müzesini ziyaret ederek görebilme şansınız var. Ayrıca müzenin içerisinde İspanyol ressam Goya’nın dünyaca ünlü tabloları da bulunmaktadır. Pazartesi kapalı olan bu müzeyi haftanın diğer günlerinde ziyaret edebilirsiniz.

  Goya Müzesi

  Şehirde ki ender sanat müzelerinden birisidir. 1979 yılında açılan müzeyi eski şehir olarak kabul edilen kısımda ziyaret edebilirsiniz. Goya’nın birçok eserini ve kendisi hakkında bilgileri bu müzede bulabilirsiniz. Ayrıca müze binasının da Rönesans’tan kalma olduğunu eklemeliyiz. Hem içinde sergilenen eserlerle hem de yapısı ile ayakta duran tarihi bir mekanı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Buraya giriş ücretlidir. 16 yaşından küçükseniz ücret ödemenize gerek yok. Ancak diğerleri ile tam biletler 4 Euro, indirimli biletler ise 2 Euro olduğunu bilmelisiniz. Tüm hafta boyunca belirli saatlerde açık bulunmaktadır.

 • Zaragoza’da Ne Yenir?

  İspanya mutfakları arasında en çeşitlilerinden birisine sahiptir. En çok tercih edilen yemekler diğer şehirlerde olduğu gibi tapastır. Bu lezzetli yiyecek karides, zeytin ve jambon ile hazırlanmaktadır. Şehirde bu lezzetli yemeği tüketebileceğiniz çok sayıda mekan bulunmaktadır. Hatta bunun için özel tapas barları bulunmaktadır. Güzel bir içki ile bu yiyecekler size sunulmaktadır. Bu bölgeye özgü tapas ise yumurta ve patatesle yapılanıdır. Bunun ismi heuvos rotos con foi’dir. Eğer yemek isterseniz bunu bir yere not etmenizde fayda var. Ayrıca şehirde çok sayıda et yemeği bulunmaktadır. En önemli yemeklerden birisi Bacalao al Ajoarriero isimli bir balık yemeğidir. Denemeniz gereken yemeklerden birisi de kızartılmış kuzu pirzoladan yapılan ternasco asado’dur.

 • Zaragoza’da Kültür ve Eğlence

  Zaragoza (Zaragoza)  ucuz uçak bileti şehre ulaştıktan sonra yapabileceğiniz çok sayıda kültür ve eğlence aktivitesi vardır. Madrid ve Barcelona gibi şehirlere bakaran çok fazla eğlence seçeneği bulunmasa da gene de bu şehir için yeteri kadar eğlence noktası bulunmaktadır. Popüler müziklerle eğlence sunan mekanlar olduğu gibi klasik İspanyol müziği ile sizi eğlendirmek isteyenlere de uğrayabilirsiniz. Gündüz daha çok kafeler tercih edilmektedir. Geceler ise tapas barlarda geçmektedir. Gidebileceğiniz noktalar arasında Bar Praga, Cafe Botanico, Rock & Blues Zaragoza ve Flahert’s Irish Bar bulunmaktadır. martiGO ile alacağınız Zaragoza (Zaragoza) en uygun uçak bileti fiyatları size güzel festivallere katılma fırsatı sunuyor. Yılın belirli günlerde şehir de festivaller düzenlenmektedir. Eğer bunlara katılmak istiyorsanız o tarihlerde ziyaretinizi planlamanızda fayda var. 29 Ocak tarihinde San Valero,  5 Mart tarihinde Cincomarzada ve 12 Ekim tarihinde Del Pilar Festivali düzenlenmektedir. Bu festivaller size şehirde daha güzel vakit geçirmeniz konusunda yardım etmelerinin yanında bölgenin kültürünü yakından tanımanıza da aracılık edecektir.

Köprü Pavyonu Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Köprü Pavyonu ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Köprü Pavyonu en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Köprü Pavyonu uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Köprü Pavyonu uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Köprü Pavyonu  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Köprü Pavyonu 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Köprü Pavyonu uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Köprü Pavyonu uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Köprü Pavyonu uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  Köprü Pavyonu uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Köprü Pavyonu uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Köprü Pavyonu şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.