Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Tem.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Zimbabve Uçak BiletleriZimbabve Uçuşları Hakkında Bilgiler

Zimbabve, Güney Afrika kıtasında yer alan bir ülkedir. 13 milyona yakın nüfusa sahip olan Zimbabve'nin başkenti Harare'dir. Ülke, Victoria Şelalesi, Hwange Ulusal Parkı ve Matobo Tepeleri gibi turistik yerleriyle de dikkat çekmektedir.

Zimbabve, 1980 yılında İngiltere'den bağımsızlığını kazanmıştır. Ancak son yıllarda ülkede yaşanan ekonomik sorunlar, yolsuzluk ve siyasi krizler ülkenin istikrarını olumsuz yönde etkilemiştir. Hiperenflasyon, işsizlik ve açlık, Zimbabve'nin en önemli sorunlarından bazılarıdır.

Zimbabve'nin ekonomisi, tarım ve madencilik sektörleri üzerine kuruludur. Ülkenin başlıca ihraç ürünleri arasında altın, platin, nikel, demir cevheri, tütün, çay ve kahve yer almaktadır. Ayrıca turizm de ülke ekonomisi için önemli bir kaynak haline gelmiştir.

Zimbabve'nin iklimi, tropikal ve subtropikal iklimler arasında geçiş yapar. Ülkenin kuzey kısımları daha sıcak ve nemli iken, güneyde daha ılıman bir iklim hüküm sürmektedir. Yağışlar, yaz aylarında daha yoğun olup, kuru mevsimler de sıcaklık daha yüksek seviyelerde seyretmektedir.

Zimbabve mutfağı, temel olarak et, tahıl ve sebzeler üzerine kuruludur. Sadza adı verilen mısır unundan yapılan bir yemek, ülkenin en yaygın yemeklerinden biridir. Ayrıca kırmızı et yemekleri, çeşitli sebze yemekleri, pilav ve makarna da sıklıkla tüketilir.

Zimbabve'ye seyahat etmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken hususlar arasında, ülkede güvenlik sorunları yaşanabildiği, özellikle yabancı turistlerin hırsızlık ve saldırıya maruz kalabileceği gibi konular yer almaktadır. Seyahat öncesi sağlık açısından gerekli tedbirlerin alınması da önemlidirZimbabve Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Zimbabve uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Zimbabve için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Zimbabve uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Zimbabve uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Zimbabve uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.