Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Nis.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Bodrum Milas Havalimanı Heide-Büsum Havalimanı Uçak BiletleriBodrum Milas Havalimanı Heide-Büsum Havalimanı Uçuşları Hakkında Bilgiler

Bodrum Milas Havalimanı

Bodrum Milas Havalimanı, Muğla iline bağlı olan Bodrum ve Milas ilçelerine hizmet vermek amacıyla hizmete girmiştir. Milas sınırları içerisinde yer alan havalimanı daha çok Bodrum’a seyahat edenlere hizmet vermektedir. Bir ilçe olmasına rağmen Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından birisi olması nedeniyle bu hizmeti vermektedir.

Bodrum Milas Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Bodrum Milas Havalimanı, Bodrum şehir merkezinin doğusunda yer almaktadır. Milas’ın batısında yer alan havalimanı uluslararası uçuşlara hizmet vermektedir. Son görünümünü 2012 yılında yapılan yenileme çalışmalarıyla kazanmıştır. Havalimanı içerisinde yemek için büfe, restoran ve kafe hizmetleri, ulaşım için araç kiralama hizmeti, iletişim için ücretsiz internet, emanet eşya ve ATM hizmetleri sunulmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle Bodrum, Milas, Didim, Kuşadası ve Söke gibi tatil noktalarına ulaşım içinde hizmet vermektedir.

Bodrum Milas Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından Bodrum şehir merkezine ulaşabilmek için havalimanı servisleri, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetleri kullanılabilir. Hıza, konfora ve güvenliğe göre tercihinizi yaparak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.  

·         Taksi

Taksi hizmeti terminalin hemen dışında ziyaretçilere sunulmaktadır. Bodrum şehir merkezine bu hizmeti kullanarak 30 ile 35 dakika arasında ulaşım sağlamak mümkündür. Ortalama bir fiyat üzerinde ücret ödemek mümkündür.

·         Otobüs

Otobüs hizmetini kullanarak uygun bir ücret karşılığında Bodrum merkeze ulaşım sağlamak mümkündür. Bu hizmet ile 45 ile 50 dakikalık bir yolculukla merkeze ulaşım sağlamaya imkan verilmektedir. En uygun ulaşım araçlarından birisidir.

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı servisleri sayesinde şehirde yer alan birçok otele direkt olarak ulaşım sağlanmaktadır. Bu hizmeti tercih edenler varış noktalarını bilmeleri halinde havalimanı servisini tercih etmektedir. Uygun ücret, konforlu yolculuk için bu hizmet tercih ediliyor.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama hizmeti sayesinde havalimanına gelmeden şehre ulaşmak için gerekli olan aracınızı hazırlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan aracı listeden bakarak belirleyebilir, erken rezervasyon yaparak ulaşım probleminize çözüm bulabilirsiniz.

 Bodrum Şehir İçin Ulaşım Bilgileri

Bodrum şehir merkezinde turistik noktalara ulaşım için tercih edilen araçlar taksi, araç kiralama, minibüs ve araç kiralama hizmetleri olarak değişmektedir. En hızlı ulaşım için taksi ve araç kiralama hizmeti tercih edilebilir. Toplu taşım araçları için otobüs ve kısa mesafelerde hizmet veren minibüsler tercih edilmektedir. Bu hizmetler uygun ücret olarak kabul edilmesinin yanında yavaş bir ulaşım sağlamaktadır. Şehirde en çok tercih edilen ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Şehrin tüm noktasına hizmet veren bu araçları tercih edenler ulaşım problemlerini çözüm getirebilirler.Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done